با مازراتی تصادف کنیم یا ماکسیما؟

اگر زمانی خدایی نکرده با یک ماشین لوکس مازراتی یا پورشه تصادف کنید و ماشین شما بیمه شخص ثالث هم داشته باشه خسارت اون ماشین چطور باید پرداخت کنید؟ آیا همه خسارت بیمه پرداخت میکنه؟ شما باید از جیب خسارت پرداخت کنید؟

سقف خسارت مالی بیمه شخص ثالث هر ساله از طرف بیمه مرکزی اعلام می شود، برای سال ۹۸ حداقل پرداخت خسارت مالی ۹ میلیون و حداکثر ۱۸۰ میلیون تومان می باشد که در زمان گرفتن بیمه این میزان مبلغ میشه تعیین کرد.

طبق قانون جدیدی که بیمه چند سال گذشته اجرایی کرده، اگر شما به یک ماشین که ارزش ۱ میلیارد ۸۰۰ میلیونی داره تصادف کنید و مقصر باشین، میزان خسارت ۱۰۰ میلیون تومان باشه، فقط مبلغ ۱۰ میلیون تومان از این خسارت بیمه شما پرداخت میکنه. چون بر اساس این قانون جدید تا حداکثر قیمت ۱۸۰ میلیون تومانی ماشین خسارت محاسبه می شود، چون ارزش ماشین ۱ میلیارد ۸۰۰ میلیون تومان می باشد پس بیمه ۱۰ درصد از ارزش ماشین باید خسارت پرداخت کتد. حالا اگر به یک ماشین که ماکسمیا مدل قدیمی تر که ارزش کمتر ۱۸۰ میلیون باشد تصادف کنید، و میزان خسارت ۵۰ میلیون باشد بیمه همه ۵۰ میلیون خسارت پرداخت میکند، اگر سقف پرداخت بیمه شما کمتر باشد، ما به تفاوت هزینه خسارت خود شما باید پرداخت کنید.

ولی باز با توجه به این قوانین بیمه بهتر که در هنگام رانندگی حواسمون جمع باشه و با هیچ ماشینی تصادف نکنیم.

صافکاری ماشین چپی ( چپ شده )

در مجموعه ما وقتی که یک خودرو تصادفی یا چپ شده پذیرش میشه، اول از همه قطعات صدمه دیده شده که نیاز به تعویض داشته باشن بررسی میشن و کار سفارش قطعات رنگ فابریک را انجام میدهیم، پس از آن قطعات که نیاز به تعویض باشن باز شده، و از نظر آسیب دیدگی های فنی مثل شاسی، کمک ها، رادیاتور، جلوبندی و … بررسی میشوند. و کار برای صافکاری قطعات شروع میوشد و تا جایی که رنگ ماشین آسب ندیده باشد، صافکاری بدون رنگ با بهترین کیفیت انجام میشود. قطعاتی که نیاز به رنگ داشته باشن رنگ اصلی و با کیفیت را تهیه و در اتاق رنگ کار نقاشی قطعات انجام میوشد. همه این کارها با هماهنگی با شما مشتریان عزیز انجام میوشد. ما مشتریان را در جریان تمام امور مربوط به ماشینشان قرار میدهیم. و تمام سعی ما آن است تا در سریعترین زمان ممکن ماشنی شما را آماده و تحویل دهیم.

صافکاری بیرنگ گلگیر پورشه

فیلم قبل و بعد از صافکاری بیرنگ بر روی گلگیر پورشه ماکان

همانطور که در فیلم مشاهده میکنید، فرورفتگی بر روی گلگیر کنار چراغ جلو به اندازه کف دست وجود دارد، که پس از کار بروی آن و ترمیم بدون رنگ و بدون آسیب به رنگ خودرو مثل روز اول درست شده است.

 

صافکاری بدون رنگ پورشه ماکان

رفع فرورفتگی بر روی درب عقب خودرو پورشه ماکان، همانطور که در فیلم مشاهده میکنید دو فرو رفتگی بر روی درب عقب وجود دارد، که در فیلم بعد از ترمیم مشخص هست که مثل روز اول فرورفتگی ها درست شده است.

 

صافکاری با دستگاه مکش

صافکاری با دستگاه مکش یکی از روشهای صافکاری است که به آن دستگاه مکنده نیز گفته می شود. این روش بیشتر برای انجام بهترین صافکاری بدون رنگ در خودروهای لوکس مناسب است. برای استفاده از دستگاه مکش نیاز به تجربه و اصول خاصی می باشد که از عهده هر صافکاری بر نمی آید، یک صافکار کم تجربه ممکن هست آسیب به بدنه خودرو وارد کند، اما در مجموعه کلینیک خودرو ایرانیان از پرسنل مجرب در این زمینه استفاده می شود.

دستگاه مکش

در این روش بر خلاف روش های گرما، ضربه زدن، و برش بدنه که باعث مقداری آسیب به رنگ بدنه می شود، صافکاری با دستگاه مکش کمترین آسیب را به رنگ بدنه خودرو وارد می نماید. از مهمترین مزیت های دستگاه مکش رفع فرو رفتگی های بدنه خودرو در کمترین زمان ممکن است. این روش دستگاه مکش بیشتر برای خودروهای لوکس و خارجی استفاده می‌شود.

صافکاری با دستگاه مکش

نحوه کار دستگاه مکش

صافکاری با دستگاه مکش با استفاده از ایجاد مکش و فشرده کردن هوا به سمت خارج بدنه خودرو اتفاق می افتد. دستگاه های مکش پیشرفته دارای قابلیت تنظیم فشار هوا می باشند.

نحوه پذیرش

صافکاری در کلینیک خودرو ایرانیان به بهترین کیفیت و به خواست مشتری انجام می شود، در زمان پذیرش کارشناسان ما ماشین آسیب دیده را بررسی و بهترین حالت ممکن که بشود آن را درست کرد به مشتری توضیح می دهند. شاید یک آسیب دیدگی بر روی درب خودرو بدون رنگ و با دستگاه مکش انجام شود، شاید هم با توجه به میزان آسیب به رنگ خودرو نیاز به تعویض آن قطعه باشد که در این صورت هم خود مشتری می تواند تصمیم بگیرد که چه هزینه و کاری بر روی ماشین انجام شود.

کلینیک خودرو ایرانیان با بهره گیری از به روزترین دستگاه های صافکاری، آماده ارائه خدمات صافکاری بی رنگ نقاشی و رنگ کوره ای خودرو، ترمیم تگرگ خوردگی، پولیش نانو سرامیک،
تعمیرات تخصصی ماشین های لوکس  و سایر خدمات خودرویی می باشد.