پولیش سرامیک بدنه کیا اپتیما

پولیش سرامیک بر روی بدنه ماشین باعث درخشندگی و همچنین جلوگیری از ایجاد خط و خش سطحی می شود. مجموعه کلینیک خودرو ایرانیان با ۳ شعبه این کار را با بهترین مواد و گارانتی ماندگاری ۲ ساله انجام می دهد.

همین حالا با شماره های ما تماس بگیرید و وقت مراجعه خود را رزرو نمایید.

انجام کار پولیش و سرامیک بدنه بر روی خودرو کیا اپتیما:

 

کارواش جم سنتر

کارواش جم سنتر واقع در جماران نیاوران شروع به کار کرده، مراجعین عزیز می توانند از کارواش این مجموعه استفاده نمایند.

مجموعه جم سنتر دارای فضای تجاری و اداری و همچنین پارکینگ طبقاتی می باشد که در اختیار کلینیک خودرو ایرانیان است. همچنین در طبقه ۲- این پارکینگ کارواش راه اندازی شده است. کارواش نانو و کاور بدنه نیز به زودی در این مجموعه راه اندازی می شود.

در کارواش جم سنتر خدمات روشویی، نظافت داخل، موتورشویی، صفرشویی، واکس و پولیش ارائه می شود.

ساعت کار کارواش از ۸ صبح الی ۲ بامداد می باشد.

شماره تماس: ۴۰۲۲۶۵۴۶-۰۲۱

با مازراتی تصادف کنیم یا ماکسیما؟

اگر زمانی خدایی نکرده با یک ماشین لوکس مازراتی یا پورشه تصادف کنید و ماشین شما بیمه شخص ثالث هم داشته باشه خسارت اون ماشین چطور باید پرداخت کنید؟ آیا همه خسارت بیمه پرداخت میکنه؟ شما باید از جیب خسارت پرداخت کنید؟

سقف خسارت مالی بیمه شخص ثالث هر ساله از طرف بیمه مرکزی اعلام می شود، برای سال ۹۸ حداقل پرداخت خسارت مالی ۹ میلیون و حداکثر ۱۸۰ میلیون تومان می باشد که در زمان گرفتن بیمه این میزان مبلغ میشه تعیین کرد.

طبق قانون جدیدی که بیمه چند سال گذشته اجرایی کرده، اگر شما به یک ماشین که ارزش ۱ میلیارد ۸۰۰ میلیونی داره تصادف کنید و مقصر باشین، میزان خسارت ۱۰۰ میلیون تومان باشه، فقط مبلغ ۱۰ میلیون تومان از این خسارت بیمه شما پرداخت میکنه. چون بر اساس این قانون جدید تا حداکثر قیمت ۱۸۰ میلیون تومانی ماشین خسارت محاسبه می شود، چون ارزش ماشین ۱ میلیارد ۸۰۰ میلیون تومان می باشد پس بیمه ۱۰ درصد از ارزش ماشین باید خسارت پرداخت کتد. حالا اگر به یک ماشین که ماکسمیا مدل قدیمی تر که ارزش کمتر ۱۸۰ میلیون باشد تصادف کنید، و میزان خسارت ۵۰ میلیون باشد بیمه همه ۵۰ میلیون خسارت پرداخت میکند، اگر سقف پرداخت بیمه شما کمتر باشد، ما به تفاوت هزینه خسارت خود شما باید پرداخت کنید.

ولی باز با توجه به این قوانین بیمه بهتر که در هنگام رانندگی حواسمون جمع باشه و با هیچ ماشینی تصادف نکنیم.

صافکاری ماشین چپی ( چپ شده )

صافکاری ماشین چپی در مجموعه کلینیک خودرو ایرانیان پذیرش میشود، البته امیدوار هستیم هیچ موقع برای شما عزیزان همچین تصادفی رخ ندهد اما در صورت بروز همچین مشکلی با خیال آسوده میتوانید ماشین چپی خود را به ما واگذار کنید تا مثل روز اول صحیح و سالم به شما تحویل دهیم.

پذیرش صافکاری ماشین چپی

برای این کار شما میتوانید با شماره های مجموعه تماس گرفته تا پس از هماهنگی اگر ماشین شما قادر به حرکت نباشد ماشین خودرو بر را به آدرسی که شما اعلام کنید ارسال کنیم و با رعایت نکات ایمنی بدون آسیب اضافه به ماشین، آن را به یکی از شعب مجموعه منتقل می کنیم و در حضور مشتری پذیرش ماشین شده، کارها و قطعاتی که برای خودرو نیاز باشد به را اطلاع مشتری می رسانیم.

تویوتا چپ شده

نحوه انجام کار

پس از پذیرش ماشین در مجموعه، اول از همه قطعات صدمه دیده شده که نیاز به تعویض داشته باشن بررسی میشن و کار سفارش قطعات رنگ فابریک را انجام میدهیم، این مجموعه در زمینه واردات قطعات رنگ فابریک خودرو های وارداتی نیز فعالیت دارد. پس از آن قطعات که نیاز به تعویض باشن باز شده، و از نظر آسیب دیدگی های فنی مثل شاسی، کمک ها، رادیاتور، جلوبندی و … بررسی میشوند. و کار برای صافکاری قطعات شروع می شود و تا جایی که رنگ ماشین آسب ندیده باشد، صافکاری بدون رنگ با بهترین کیفیت انجام خواهد شد.

رنگ قطعات ماشین چپی

قطعاتی که نیاز به رنگ داشته باشن رنگ اصلی و با کیفیت را تهیه و در اتاق رنگ کوره ای که همراه با تکنولوژی روز دنیا می باشد، کار نقاشی قطعات انجام میشود. همه این کارها با هماهنگی با شما مشتریان عزیز انجام شده و شما در جریان تمام کارهای ماشین خواهید بود.

تمام سعی ما آن است تا در سریعترین زمان ممکن و با کیفیت بالا کار صافکاری و تعمیرات ماشین شما را انجام دهیم.

صافکاری بیرنگ گلگیر پورشه

فیلم قبل و بعد از صافکاری بیرنگ بر روی گلگیر پورشه ماکان

همانطور که در فیلم مشاهده میکنید، فرورفتگی بر روی گلگیر کنار چراغ جلو به اندازه کف دست وجود دارد، که پس از کار بروی آن و ترمیم بدون رنگ و بدون آسیب به رنگ خودرو مثل روز اول درست شده است.