صافکاری با دستگاه مکش

یکی از روشهای صافکاری، دستگاه مکش است که به آن دستگاه مکنده نیز گفته می شود. دستگاه مکش بیشتر برای انجام صافکاری بدون رنگ در خودروهای لوکس مناسب است. برای استفاده از دستگاه مکش نیاز به تجربه و اصول خاصی می باشد که از عهده هر صافکاری بر نمی آید، یک صافکار کم تجربه ممکن هست آسیب به بدنه خودرو وارد کند، اما در مجموعه کلینیک خودرو ایرانیان از پرسنل مجرب در این زمینه استفاده می کند.

در این روش بر خلاف روش های گرما، ضربه زدن، و برش بدنه که باعث مقداری آسیب به رنگ بدنه می شود، صافکاری با دستگاه مکش کمترین آسیب را به رنگ بدنه خودرو وارد می نماید. از مهمترین مزیت های دستگاه مکش رفع فرو رفتگی های بدنه خودرو در کمترین زمان ممکن است. روش صافکاری با دستگاه مکش بیشتر برای خودروهای لوکس و خارجی استفاده می‌شود.

صافکاری با دستگاه مکش با استفاده از ایجاد مکش و فشرده کردن هوا به سمت خارج بدنه خودرو اتفاق می افتد. دستگاه های مکش پیشرفته دارای قابلیت تنظیم فشار هوا می باشند.

کلینیک خودرو ایرانیان با بهره گیری از به روزترین دستگاه های صافکاری، آماده ارائه خدمات صافکاری بی رنگ، نقاشی و رنگ کوره ای خودرو، ترمیم تگرگ خوردگی، پولیش سرامیک خودرو، تعمیرات تخصصی ماشین های لوکس و سایر خدمات خودرویی می باشد.

3 دیدگاه در “صافکاری با دستگاه مکش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *