پولیش نانو سرامیک بدنه اتومبیل برای محافظت از رنگ اتومبیل در مقابل آسیب ها و آلودگی های محیطی از جمله گرد و خاک ، باران های اسیدی و اثرات مضر نور خورشید، با ماندگاری طولانی مدت و مقاومت فوق العاده می باشد. پولیش نانو سرامیک علاوه بر محافظت از رنگ بدنه باعث ایجاد خاصیت آبگریزی و محافظت از رنگ در مقابل خط و خش های سطحی هم میشوند.

پولیش نانو سرامیک

پوشش نانو سرامیک بدنه خودرو با ایجاد پوشش سرامیکی مقاوم بر روی سطح بدنه خودرو ، سطح بدنه ماشین را آبگریز نموده و باعث جلوگیری از جذب شدن گرد و خاک به سطح بدنه خودرو و ایجاد خاصیت شستشوی راحت و سریع بدنه ماشین می گردد.

امروزه ماشین های خارجی برای محافظت از بدنه خودرو و رنگ ماشین از پولیش نانو سرامیک استفاده میکنن، این پوشش باعث شفافیت بیشتر رنگ خودرو و زیباتر شدن آن می شود، آلودگی بر روی آن نیز دیرتر اثر می گذارد.

در مجموعه کلینیک خودرو ایرانیان از بهترین مواد و با کیفیت برای پولیش نانو و سرامیک استفاده می شود، این مجموعه با سابقه طولانی در زمینه خودرو و استفاده از کادر مجرب برای کسب رضایت هر په بیشتر مشتریان عزیز در خدمت شما می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و گرفتن وقت می توانید با شماره تلفن: ۲۶۳۱۴۰۰۵-۰۲۱ تماس حاصل نمایید. همچنین در صفحه ثبت نام می توانید اطلاعات خود را بگذارید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرن.

پولیش سرامیک خودرو