تعویض روغن در نیاوران در محیطی بهداشتی و لوکس در مجموعه جم سنتر واقع در جماران می باشد. تعویض روغن ماشین یکی از سرویس های دوره ای خودرو می باشد که مهم هست و لازم میباشد تا در زمان مناسب انجام شود، چون اگر دیرتر تعویض روغن را انجام دهید ممکن است به موتور ماشین صدمات جدی وارد کند.

روغن ماشین یا روان کننده دارای گرانروی مختلف می باشد، اگر دقت کرده باشین بر روی روغن ها اعداد مختلفی نوشته می شود مانند ۲۰W-30 ، ۵W-30 ، ۱۰W-40 این اعداد به مقدار غلظت و عوامل دیگه در روغن بستگی دارد که کارخانه های تولید روغن بر روی آنها می نویسند. برای انتخاب بهترین روغن برای ماشین بهتر است که نظر یک شخص فنی که در کار تعویض روغن هست گرفته شود، در مجموعه ما کارشناسان ما همیشه همراه شما هستند تا بهترین و با کیفیت ترین انتخاب را برای روغن ماشین خود داشته باشید.

تعویض روغن در نیاوران

روغن مایع حیات اتومبیل شماست. اگر از نوع اشتباهی استفاده شود ، موتور در معرض افزایش سایش و خوردگی قرار میگیرد. ایجاد انسداد همچنین می تواند منجر به خرابی موتور شود. با قرار دادن روغن مناسب در موتور ماشین، می توانید با اطمینان تا چند هزار کیلومتر با روغن موتور ادامه داده و این احساس را داشته باشید که اتومبیل شما تازه سرویس شده است – همه اینها با هزینه مناسب برای ماشین شما توسط کارشناسان ما انجام می شود.

اتوکاروانا کامل ترین تعویض روغن در نیاوران واقع در پارکینگ جم سنتر می باشد، با خیال آسوده خودرویتان را به ما بسپارید و از خرید و تفریج در مرکز خرید جم سنتر لذت ببرید، این مجموعه با رعایت پروتکل های بهداشتی در محیطی لوکس در خدمت شما همراهان عزیز می باشد. همچنین در کنار تعویض روغن سایر خدمات خودرویی شامل کارواش جم سنتر ، صافکاری و نقاشی ، سرامیک خودرو ، نمایشگاه خودرو ، باتری فروشی نیاوران ، می باشد.

خدمات تعویض روغنی اتوکاروانا در جم سنتر:

  • تعویض روغن انواع خودروها خارجی و ایرانی
  • تعویض فیلتر روغن
  • تنظیم باد و پنچری تیوبلس
  • بازدید رایگان سرویس دوره ای خودرو

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *